Povedali o mne

 Veronika Dubecká
“Vrelo odporucam tuto fotografku 🙂 mali sme od nej predsvadobne fotenie aj fotenie svadobneho dna. Fotky su velmi kvalitne, vkusne upravene, ma ludsky a ochotny pristup a aj kreativitu vo vymyslani poz a miest na fotenie 😊 Dakujeme😊

Inka Andruščenková
“Miriam, je veľmi šikovná a spoľahlivá. Fotky sú krásne a zachytila mnohé neopakovateľné momenty, za čo sme neskutočne vďační. Oceňujem hlavne veľmi dobrú komunikáciu, či už pred alebo počas fotenia. Taktiež rýchlu dodávku fotografií. Veľmi pekne ešte raz ďakujeme a vrelo odporúčame každému, kto chce mať fotografie, ktoré mu navždy pripomenú krásne životné okamihy.”

Andrea Blašková
“Nedávno sme dostali fotografie z našej svadby ❤, sú úžasné a my sme s nimi nadmieru spokojní. P. Jenčovú určite odporúčame, fotky su krásne a aj prístup a komunikácia perfektná, vždy sa dalo dohodnúť, skvelá fotografka 😊.”

Alica Brn
S Mimkou sa velmi dobre spolupracovalo! pri foteni s nou sa clovek citi velmi prirodzene a uvolnene. Ma napady, ako fotku vylepsit, ale zaroven dostavate priestor si naplnit svoje predstavy aj vy 🙂. Jej zabery su velmi autenticke, farebne a pozitivne ladene (hlavne ak sa usmievate :)). Urcite spolupracu s nou velmi odporucam ! 

Tami Kollárová
Portrétne fotenie- nádherné upravené farebné fotky, fotografka má cit pre úpravu aj fotenie. Milá fotografka a skvelá atmosféra počas fotenia. Hlavne super prístup po celý čas. Určite odporúčam 😊!

Ivan Kukučka
“Všetko super, fotky krásne, prístup 100%. Keby si mám znovu vybrať fotografku, vyberiem si p. Jenčovú.
Netreba vždy pozerať iba na cenu.”

Michaela Krchnárová
Parada. Nemame slov. Je to vazne nadhera. Klobuk dole. Budeme Ta vsetkym znamym odporucat vsetkymi desiatimi 🙂

Sme velmi spokojni a urcite si vyberieme aj fotky na vytlacenie v profesionalnej kvalite.
Lepsieho fotografa sme si nemohli vybrat. Tesime sa na Teba aj v novembri.”

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku na Vaše fotenie?