Svadobný fotograf Košice


Svadobný fotograf Košice

Vitajte na mojej webovej stránke! 🙂 Volám sa Miriam Jenčová a pracujem aj ako profesionálna svadobná fotografka v Košiciach a okolí. Mojou snahou je vytvoriť pre Vás reportážne, kreatívne a umelecké svadobné fotografie, ktoré budú zobrazovať Vašu unikátnu osobnosť a neopakovateľné emócie, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa aj s Vašimi hosťami.

V mojom živote sa riadim aj mottom, že všetko je možné a nebudete odo mňa počuť, že sa niečo nedá. Počas Vášho svadobného fotenia sa vždy snažím vytvárať pokojnú a radostnú atmosféru, aby ste z fotenia určite nemali stres. Mám rada uvoľnené, autentické fotografie, na ktorých vidno Vaše nenútené spontánne emócie a presne k takým fotografiám sa Vám budem snažiť ako Vaša svadobná fotografka v Košiciach a okolí pomôcť. 🙂

Ak hľadáte svadobnú fotografku v Košiciach, ktorá dokáže uchovať krásne a autentické spomienky na Váš svadobný deň, ktoré Vám aj po rokoch vyčaria úsmev na perách, či slzu v očiach, neváhajte ma kontaktovať. 🙂 Môžete mi napísať, zavolať, alebo sa môžeme aj stretnúť a nezáväzne sa porozprávať o predstave Vašej svadby a svadobného fotenia v Košiciach a okolí. Rada Vám vytvorím aj nezáväznú cenovú ponuku na mieru. 

Svadobné fotenie Košice

Fotenie svadby je veľmi dôležitým aspektom pre zachovanie krásnych spomienok na tento dôležitý deň. Ako svadobná fotografka v Košiciach a okolí viem, aké dôležité je pre Vás mať kvalitné svadobné fotografie, ktoré budú zobrazovať Váš veľký deň tak, ako sa skutočne odohral aj s autentickými a nefalšovanými emóciami. To sa volá reportážna fotografia. Okrem toho by svadobné fotografie mali mať aj umelecký a portrétny nádych a tento štýl fotenia využívam počas svadby hlavne pri portrétnom svadobnom fotení nevesty a ženícha. Na mojej webovej stránke si v časti Svadby môžete prezrieť moje portfólio svadobných fotografií a urobiť si predstavu o tom, akým štýlom fotím a upravujem fotografie.

Samozrejme, vždy pred svadbou komunikujem s mojimi klientmi, aby som pochopila ich osobitné požiadavky a priania a urobila všetko preto, aby som ich čo najlepšie naplnila. Flexibilita a prispôsobivosť mi nerobia problémy, čo znamená, že som schopná prispôsobiť sa rôznym požiadavkám a nečakaným situáciám, ktoré sa môžu vyskytnúť počas svadobného dňa – a verte mi, bude ich dosť 🙂

 

svadobny fotograf kosice 10 (1)
svadobny fotograf kosice 25 (1)
svadobny fotograf kosice 19 (1)
svadobny fotograf kosice (1)
svadobny fotograf kosice 9 (1)
svadobny fotograf kosice 24 (1)

Svadobný fotograf Košice Cena

Sama som vydatá a chápem, že svadba je veľmi drahá záležitosť. Len požičanie svadobných šiat sa pohybuje okolo 500-800 eur, svadobná výzdoba tiež v podobnej cene a tak ďalej. No kvety zvednú, svadobné šaty s najväčšou pravdepodobnosťou vrátite, alebo predáte, hudba odznie, ale fotografie ostanú navždy. 🙂 Preto má zmysel do Vášho svadobného fotenia investovať. Cena za profesionálneho svadobného fotografa v Košiciach sa odvíja od viacerých faktorov.
Môj balík na komplexné svadobné fotenie v Košiciach, ktorý zahŕňa prípravy nevesty a ženícha, odobierku, svadobný obrad, gratulácie a spoločné fotenie s hosťami, portrétne umelecké fotenie, zachytenie prvého mladomanželského tanca, krájania torty aj voľnej zábavy na svadobnej hostine, nájdete v časti Cenník. Každá svadba je jedinečná a preto každému klientovi vytváram cenovú ponuku na mieru.

Je dôležité vybrať si naozaj spoľahlivého profesionálneho svadobného fotografa pre Vašu svadbu v Košiciach a okolí. Vyberte si nie len na základe ceny, ale aj na základe tvorby, odporúčaní a referencií, či vlastného dojmu po nezáväznom kontaktovaní Vášho potenciálneho svadobného fotografa v Košiciach. 🙂

svadobny fotograf kosice 4 (1)
svadobny fotograf kosice 2 (1)
svadobny fotograf kosice 8 2
svadobny fotograf kosice 12 (1)
svadobny fotograf kosice 5 (1)