Svadobný fotograf Spišská Nová Ves


Svadobný fotograf Spišská Nová Ves

Vitajte na mojej webovej stránke! 🙂 Volám sa Miriam Jenčová a pracujem aj ako profesionálna svadobná fotografka v Spišskej Novej Vsi, Spišskom Štvrtku a okolí. Mojou snahou je vytvoriť pre Vás reportážne, kreatívne a umelecké svadobné fotografie, ktoré budú zobrazovať Vašu unikátnu osobnosť a neopakovateľné emócie, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa aj s Vašimi hosťami.

V živote sa riadim aj mottom, že všetko je možné a nebudete odo mňa počuť, že sa niečo nedá. Počas Vášho svadobného fotenia sa vždy snažím vytvárať pokojnú a radostnú atmosféru, aby ste z fotenia určite nemali stres. Mám rada uvoľnené, autentické fotografie, na ktorých vidno Vaše nenútené spontánne emócie a presne k takým fotografiám sa Vám budem snažiť ako Vaša svadobná fotografka v Spišskej Novej Vsi a okolí pomôcť. 🙂

Ak hľadáte svadobnú fotografku v Spišskej Novej Vsi, ktorá dokáže uchovať krásne a autentické spomienky na Váš svadobný deň, ktoré Vám aj po rokoch vyčaria úsmev na perách, či slzu v očiach, neváhajte ma kontaktovať. 🙂 Môžete mi napísať, zavolať, alebo sa môžeme aj stretnúť a nezáväzne sa porozprávať o predstave Vašej svadby a svadobného fotenia v Spišskej Novej Vsi a okolí. Rada Vám vytvorím aj nezáväznú cenovú ponuku na mieru. 

Fotograf na svadbu Spišská Nová Ves

Fotenie svadby je veľmi dôležitým aspektom pre zachovanie krásnych spomienok na tento dôležitý deň. Ako svadobná fotografka v Spišskej Novej Vsi a okolí viem, aké dôležité je pre Vás mať kvalitné svadobné fotografie, ktoré budú zobrazovať Váš veľký deň tak, ako sa skutočne odohral aj s autentickými a nefalšovanými emóciami. To sa volá reportážna fotografia. Okrem toho by svadobné fotografie mali mať aj umelecký a portrétny nádych a tento štýl fotenia využívam počas svadby hlavne pri portrétnom svadobnom fotení nevesty a ženícha. Na mojej webovej stránke si v časti Svadby môžete prezrieť moje portfólio svadobných fotografií a urobiť si predstavu o tom, akým štýlom fotím a upravujem fotografie.

Samozrejme, vždy pred svadbou komunikujem s mojimi klientmi, aby som pochopila ich osobitné požiadavky a priania a urobila všetko preto, aby som ich čo najlepšie naplnila. Flexibilita a prispôsobivosť mi nerobia problémy, čo znamená, že som schopná prispôsobiť sa rôznym požiadavkám a nečakaným situáciám, ktoré sa môžu vyskytnúť počas svadobného dňa – a verte mi, bude ich dosť 🙂

 

svadobny fotograf kosice 10 (1)
svadobny fotograf kosice 25 (1)
svadobny fotograf kosice 19 (1)
svadobny fotograf kosice (1)
svadobny fotograf kosice 9 (1)
svadobny fotograf kosice 24 (1)

 

Svadobný fotograf Spišská Nová Ves Cena

 

Sama som vydatá a chápem, že svadba je veľmi drahá záležitosť. Len požičanie svadobných šiat sa pohybuje okolo 500-800 eur, svadobná výzdoba tiež v podobnej cene a tak ďalej. No kvety zvednú, svadobné šaty s najväčšou pravdepodobnosťou vrátite, alebo predáte, hudba odznie, ale fotografie ostanú navždy. 🙂 Preto má zmysel do Vášho svadobného fotenia investovať. Cena za profesionálneho svadobného fotografa v Spišskej Novej Vsi sa odvíja od viacerých faktorov.

Môj balík na komplexné svadobné fotenie v Spišskej Novej Vsi a okolí, ktorý zahŕňa prípravy nevesty a ženícha, odobierku, svadobný obrad, gratulácie a spoločné fotenie s hosťami, portrétne umelecké fotenie, zachytenie prvého mladomanželského tanca, krájania torty aj voľnej zábavy na svadobnej hostine, nájdete v časti Cenník. Každá svadba je jedinečná a preto každému klientovi vytváram cenovú ponuku na mieru.

Je dôležité vybrať si naozaj spoľahlivého profesionálneho svadobného fotografa pre Vašu svadbu v Spišskej Novej Vsi a okolí. Vyberte si nie len na základe ceny, ale aj na základe tvorby, odporúčaní a referencií, či vlastného dojmu po nezáväznom kontaktovaní Vášho potenciálneho svadobného fotografa v Spišskej Novej Vsi. 🙂

svadobny fotograf kosice 4 (1)
svadobny fotograf kosice 2 (1)
svadobny fotograf kosice 8 2
svadobny fotograf kosice 12 (1)
svadobny fotograf kosice 5 (1)